Skylla Janssen
- Auteur
Drs. Skylla Janssen werkt sinds 2001 als docent Interactieve Media bij de opleiding Media en entertainmentmanagement van Hogeschool InHolland.
Drs. Skylla Janssen werkt sinds 2001 als docent Interactieve Media bij de opleiding Media en entertainmentmanagement van Hogeschool InHolland.
Boeken van Skylla Janssen
Interviews en artikelen (1)
achtergrond
The Day of Wrath has come!!
Bertrand Weegenaar | 17 november 2008
De nieuwe World of Warcraft, Wrath of the Lich King, is sinds vorige week verkrijgbaar in de winkel en breekt wederom alle records. WoW is een voorbeeld van slimme marketing, een uitgekiende business case waar menig strateeg en marketeer van kan leren. En natuurlijk een fantastische game met spannende verhaallijnen, meesterlijke graphics en dito muziek. Het behoort tot de categorie 'online role playing games' met een hoog gewelddadig karakter. De invloed van dit type games op het gedrag van jongeren wordt in de publieke opinie als groot genoemd. Deze stelling blijkt, na breed onderzoek gedocumenteerd in Grand Theft Childhood, niet onderbouwd.