Over Stephen Weatherill
Stephen Weatherill is the Jacques Delors Professor of European Law at the University of Oxford and a Fellow of Somerville College.


Stephen Weatherill is the Jacques Delors Professor of European Law at the University of Oxford and a Fellow of Somerville College.
Meer over Stephen Weatherill
Een AI-book is niet een boek dat geschreven is door AI maar een boek dat verrijkt is met AI. Het maakt de inhoud van een boek interactief via WhatsApp, zodat je ermee kunt chatten. Zie het als een razend slimme assistent die het boek perfect begrijpt en er alles uit onthouden heeft. Jij kunt deze assistent alles vragen. Vraag bijvoorbeeld hoe je iets kunt toepassen op jouw persoonlijke situatie, om een korte samenvatting, of wat de belangrijkste inzichten zijn. AI-books zijn alleen te gebruiken via WhatsApp, je hoeft er geen aparte app voor te installeren.
Meer informatie over AI-books