Bedrieglijke vrede

Specificaties
E-book, 273 blz. Epub met watermerkbeveiliging | Nederlands
Luitingh Sijthoff Fantasy | e druk, 2015
ISBN13: 9789024568109
Rubricering
Hoofdrubriek : Thrillers en spanning
Juridisch :
Luitingh Sijthoff Fantasy Epub met watermerkbeveiliging e druk, 2015 9789024568109
Onderdeel van serie Nieuwe Tijd
Direct te downloaden

Samenvatting

In het laatste deel van De Donkere Tijd werden de legerscharen van Govan vernietigend verslagen, de aanhangers van Tzulan gaven zich gewonnen. Op het nippertje werd de terugkeer van de Donkere Tijd voorkomen. Maar nog voor de vrede goed en wel een feit is, nog voor in Ulldart aan de wederopbouw van stad en dorp is begonnen, doemt aan de horizon nieuw onheil op.

Zo zint Lodriks eerste vrouw Aljascha in bannelingschap op wraak vanwege de vernederingen die haar zijn aangedaan. In het geheim sluit ze een verbond met de aanhangers van Tzulan om de heerschappij over Tarpol te herwinnen. Tegelijk wordt in Borasgotan verrassend genoeg de jeugdige Raspot Putjomkin tot koning gekroond – slechts weinigen is bekend dat dit het gevolg is van de machinaties van de geslepen intrigant Fjanski, die de jongeling wil inzetten als een machtige pion teneinde zijn eigen doeleinden te verwezenlijken.

Markus Heitz is onbetwist de populairste Europese fantasy-auteur van deze tijd. Van zijn boeken – onder meer De Dwergen – werden in Europa meer dan 1,5 miljoen exemplaren verkocht.

Specificaties

ISBN13:9789024568109
Taal:Nederlands
Bindwijze:e-book
Beveiliging:watermerk
Bestandsformaat:epub
Aantal pagina's:273
Uitgever:Luitingh Sijthoff Fantasy
Verschijningsdatum:9-3-2015

Net verschenen

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Bedrieglijke vrede