De wereld van de ziel

mundus imaginalis

Specificaties
Gebonden, 160 blz. | NL
Nachtwind | 1e druk, 2014
ISBN13: 9789082143423
Rubricering
Hoofdrubriek : Religie
Juridisch :
Nachtwind 1e druk, 2014 9789082143423
€ 27,50
Op voorraad
Vandaag voor 23:00 besteld, dinsdag in huis
Gratis verzonden

Samenvatting

Zoals de mens van het dier verschilt, zo verschilt de ziel van de mens. De ziel begrijpt de taal der symbolen. Zij vindt haar huis in de wereld van de mundus imaginalis. Zij is dynamisch, voortdurend in beweging én draagt de kwaliteiten goedheid, schoonheid en waarheid in zich.

In onze moderne wereld zijn veel mensen ervan overtuigd dat de ziel niet bestaat. Waar men toch over de ziel spreekt, wordt zij meestal vereenzelvigd met de psyche. Oude mythen en verhalen leren ons wat de ziel is: zij is dat aspect van ons bestaan dat min of meer onsterfelijk is. Zij behoort tot een ander niveau van werkelijkheid dan de fysieke wereld.

Daar waar de ziel verdwenen is, zijn we onze oriëntatie kwijtgeraakt en ontstaat er een niet te bevredigen verlangen en onrust. We zijn dan nog uitsluitend gericht op deze wereld van ruimte en tijd. Zolang we niet weten dat er een verticaal niveau van werkelijkheid bestaat waar de ziel haar domein heeft, zullen alle oplossingen voor deze onrust schijnoplossingen blijven.

Specificaties

ISBN13:9789082143423
Taal:NL
Bindwijze:gebonden
Aantal pagina's:160
Uitgever:Nachtwind
Druk:1
Verschijningsdatum:21-3-2014
Hoofdrubriek:Religie

Net verschenen

€ 27,50
Morgen in huis
Gratis verzonden

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden

        De wereld van de ziel