Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20

Het teken van drie

het laatste oordeel

Specificaties
E-book, 193 blz. Epub met watermerkbeveiliging | Nederlands
Brave New Books | e druk, 0
ISBN13: 9789402131659
Rubricering
Hoofdrubriek : Thrillers en spanning
Juridisch :
Brave New Books Epub met watermerkbeveiliging e druk 9789402131659
(MB) CB:0/0 MB:0 BS:99
5,40

Samenvatting

Op een dag vindt Elena een geheimzinnig boek en gebruikt een spreuk waardoor ‘de drie’ in een andere tijdlijn terecht komen. Vanaf dat moment gebeuren er rare dingen, worden ze geconfronteerd met vreemde wezens en parallelle werelden.

In dit derde deel verliezen de drie magische boekbeschermers, hun kracht door een list van Theresa McFindlay. Theresa doet Elena een voorstel waar ze moeilijk nee op kan zeggen. Als blijkt dat de levensgevaarlijke tovenaar Zafor door Theresa is teruggehaald lijkt alle hoop verloren. Dan krijgen ze hulp uit onverwachte hoek.

Maar is het genoeg om te winnen van Zafor en de inmiddels onoverwinnelijke Theresa en haar leger?

Recensie:
Avontuurlijk fantasieverhaal rond het thema 'macht', in veelal eigentijds taalgebruik, afgewisseld met dialogen. Met de nodige spannings-, griezel- en verliefdheidsmomenten. De sprongen in de verhaallijn zijn groot. Zo ook de diversiteit aan reële personages en vreemdsoortige creaturen in verschillende parallelle (fantasie)werelden, waarin de drie herkenbare, hedendaagse hoofdpersonen terechtkomen. Vanaf ca. 13 jaar.

Specificaties

ISBN13:9789402131659
Taal:Nederlands
Bindwijze:e-book
Beveiliging:watermerk
Bestandsformaat:epub
Aantal pagina's:193
Verschijningsdatum:1-1-0001

Net verschenen

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Het teken van drie