
Lees verder
Steve Lohr is verslaggever technologie, business en economie voor The New York Times. In 2013 won hij met zijn team een Pullitzer voor een artikel over de donkere kanten van de bedrijfsvoering voor werknemers en consumenten van Apple en andere technologiebedrijven.
Meer over Steve Lohr'Big Data' wordt door marketingmanagers, multinationals en overheden triomfantelijk neergezet als het nieuwe goud. Dankzij de explosieve groei van digitale gegevens gaan al onze vragen beantwoord worden - zelfs nog voordat we ze gesteld hebben. Maar wat is het eigenlijk, Big Data?
In 'Dit is Big Data' neemt New York Times-journalist Steve Lohr u mee in de wereld van vindingrijke ondernemers en briljante getallenkunstenaars, van ongekende mogelijkheden en de onvermijdelijke goudkoorts die daarbij komt kijken. Met duidelijke voorbeelden en meeslepende anekdotes legt hij uit wat de term Big Data nu precies inhoudt, welke impact het heeft en welke kansen het biedt. Want of u nu leraar, arts, manager of ondernemer bent: Big Data wordt onmisbaar.
'Steve Lohr is de betrouwbare, boeiende gids die je nodig hebt als je dit nieuwe gebied wilt begrijpen.' – Erik Brynjolfsson, The Second Machine Age
'In deze toegankelijke introductie biedt Lohr uiterst waardevolle inzichten voor zowel het bedrijfsleven als het individu' – Publishers Weekly
Heb je jouw boeken niet meer nodig?
Als je jouw studieboeken gekocht hebt bij hanzestudybook.nl, kun je geselecteerde titels moeiteloos terugverkopen aan Noordhoff. Geen vragen, geen gedoe en lekker duurzaam.
Een AI-book is niet een boek dat geschreven is door AI maar een boek dat verrijkt is met AI. Het maakt de inhoud van een boek interactief via WhatsApp, zodat je ermee kunt chatten. Zie het als een razend slimme assistent die het boek perfect begrijpt en er alles uit onthouden heeft. Jij kunt deze assistent alles vragen. Vraag bijvoorbeeld hoe je iets kunt toepassen op jouw persoonlijke situatie, om een korte samenvatting, of wat de belangrijkste inzichten zijn. AI-books zijn alleen te gebruiken via WhatsApp, je hoeft er geen aparte app voor te installeren.
Meer informatie over AI-books