Tijdloze lessen over vasten

Specificaties
Paperback, 252 blz. | NL
Succesboeken.nl | 1e druk, 2025
ISBN13: 9789492665928
Rubricering
Hoofdrubriek : Gezondheid
Juridisch :
Succesboeken.nl 1e druk, 2025 9789492665928
Op voorraad | Vandaag voor 23:00 besteld, morgen in huis

Samenvatting

Tijdloze lessen over vasten

Professor Arnold Ehret (Sankt Georgen [Freiburg im Breisgau],1866 - Los Angeles, 1922) was een Duitse natuurgenezer en auteur.
Ehret was een zeer intelligente jongeman; op 21-jarige leeftijd was hij al professor en sprak al vier talen: Duits, Frans, Italiaans en Engels. Helaas kreeg hij op jonge leeftijd ook veel lichamelijke klachten.
Op zijn 21e kreeg hij hartproblemen en op zijn 31e de diagnose ziekte van Bright (nierontsteking) en werd door 24 van Europa’s meest gerespecteerde artsen ongeneeslijk verklaard.
Hij besloot om regelmatig te stoppen met eten, en was verbaasd dat hij niet verhongerde, maar aan kracht en vitaliteit won. Ehret beweerde dat hij van zijn ziekten was genezen door zijn nieuwe levensstijl. Hij legde zijn ervaringen vast in diverse boeken, waarvan Genezen door slijmvrije voeding er een is.
Helaas is Ehret op veel te jonge leeftijd (56) overleden.
Dit boek is in 1923 samengesteld uit diverse artikelen van prof. Ehret, nadat hij was overleden aan een ongelukkige val in Los Angeles, USA, waar hij een lezing gaf.

Ehret bewees ruim 100 jaar geleden dat vasten (of simpelweg minder en gifvrij eten) de almachtige methode van de natuur is om het lichaam te reinigen van de effecten van verkeerd en te veel eten.
Helaas is het laatste − verkeerd en te veel eten − alleen maar toegenomen, zo ook onze aandoeningen en ziekten.
De wijsheden en principes in dit boek gelden gelukkig nog steeds.
Je moet ze echter wel toepassen.

Specificaties

ISBN13:9789492665928
Taal:NL
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:252
Uitgever:Succesboeken.nl
Druk:1
Verschijningsdatum:7-2-2025
Hoofdrubriek:Gezondheid

Net verschenen

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden

        Tijdloze lessen over vasten