Angel in mijn hart

Diagnose: stoornis in het autistisch spectrum bij vrouwen op latere leeftijd

Specificaties
Paperback, 168 blz. | NL
aquaZZ | 1e druk, 2020
ISBN13: 9789493023475
Rubricering
Juridisch :
aquaZZ 1e druk, 2020 9789493023475
Vandaag voor 17:00 besteld, morgen in huis

Samenvatting

Maartje Hip weet ruim een jaar dat ze een stoornis heeft in het autistisch spectrum en heeft een uniek boek geschreven over haar leven vóór deze diagnose. Het geeft een inkijk in haar leven hoe ze de wereld waarneemt en hoe ze deelneemt aan de maatschappij. Na haar diagnose was het voor haar belangrijk om haar ervaringen te delen om zo voor anderen iets te kunnen betekenen.

“Ik heb het boek geschreven om vrouwen - die net als ik lang zoekende zijn geweest - door herkenning een richting te wijzen. Voor hulpverleners, om meer kennis te vergaren over deze moeilijk te diagnosticeren groep. En voor mensen die in hun omgeving te maken hebben met vrouwen met autisme. Door dit boek te lezen heeft men de mogelijkheid om meer inzicht te krijgen in hoe deze groep kan denken en handelen. Er is nog heel veel onbekend in de geestelijke gezondheidszorg over deze groep vrouwen, waardoor er nog veel van hen ongediagnosticeerd doorworstelen in hun leven. Erkenning en herkenning zullen hen helpen om passende begeleiding te krijgen waardoor hun leven nieuw perspectief zal kunnen krijgen”.
Haar verhaal, geschreven onder een pseudoniem, vertelt over haar ervaringen, het onbegrip waar ze tegenaan liep, de verkeerde diagnoses die ze kreeg in haar leven en over de teleurstelling en eenzaamheid welke dit met zich meebracht.

Specificaties

ISBN13:9789493023475
Taal:NL
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:168
Uitgever:aquaZZ
Druk:1
Verschijningsdatum:2-4-2020

Net verschenen

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Angel in mijn hart