Wijngids Spanje

Ontdekkingstocht langs alle wijngaarden en bodega's

Specificaties
Paperback, 256 blz. | NL
Edicola Culinair | 1e druk, 2023
ISBN13: 9789493300859
Rubricering
Hoofdrubriek : Koken en eten
Juridisch :
Edicola Culinair 1e druk, 2023 9789493300859
26,95
In herdruk, verwacht op 09‑09‑2025

Samenvatting

De Spaanse wijnindustrie in booming. Kon men eind vorige eeuw nog wel eens tegen een knallende 'koppijnvino'aanlopen, tegenwoordig maken gepassioneerde viticultores overal in het land prachtige wijnen, dankzij een combinatie van moderne technieken, respect voor milieu en traditie én de groeiende inzet van inheemse druivenrassen.

Wijnkenner Sander de Vaan bezocht talloze bodega’s in alle Spaanse Denominaciones de Origen (Beschermde Herkomstbenamingen), van kleine wijnhuizen in Bullas (Murcia) en Ribeira Sacra (Galicië) tot giganten als Codorníu (Penedés), Vega Sicilia (Ribera del Duero) en Osborne (Jerez).
Wijngids Spanje, de eerste Nederlandse gids sinds jaren, bevat een overzicht van álle Spaanse wijnstreken, inclusief de Balearn en de Canarische eilanden. Verder komen vele tientalle wijnmakers aan het woord om hun persoonlijke filosofie toe te lichten.

Deze volledig herziene versie Wijngids Spanje is een must voor eenieder die interesse heeft in Spaanse vinos, want er is natuurlijk véél meer onder de Iberische zon alleen Rioja en Ruedal.

Sander de Vaan woont en werkt in Spanje. Hij publiceerde eerder bij Edicola , Wijngids Duitsland, Wijngids Frankrijk en Wijnzinnig Lekker en de Wijnscheurkalender. Verder schreef hij voor NRC, De Volkskrant, Hard Gras, Perswijn.

Specificaties

ISBN13:9789493300859
Taal:NL
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:256
Druk:1
Verschijningsdatum:27-11-2023
Hoofdrubriek:Koken en eten
Herdrukdatum:9-9-2025

Net verschenen

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden

        Wijngids Spanje