Schoonfamilie is ook familie

Specificaties
E-book, blz. Epub met adobe beveiliging | Nederlands
De Banier | e druk, 2015
ISBN13: 9789033624421
Rubricering
Hoofdrubriek : Religie
Juridisch :
De Banier Epub met adobe beveiliging e druk, 2015 9789033624421
Direct te downloaden

Samenvatting

Wie trouwt krijgt er familie bij. Soms tegen wil en dank. Gespannen verhoudingen komen helaas tot in de beste families voor. Ook onder christenen is een goede onderlinge relatie niet vanzelfsprekend. Miscommunicatie, wantrouwen, angst, vooringenomenheid, karakterstructuren, behoren tot verschillende kerkverbanden, het kunnen evenzoveel bouwstenen zijn voor wanverhoudingen in de familie. Maar al te vaak ontstaan hierdoor ook weer spanningen tussen (aanstaande) echtgenoten. Zeker als het de verhouding (schoon)ouders-(schoon)kind betreft.

Kun je ondanks verschillen toch met elkaar op een christelijke (Bijbelse) wijze samenleven, in liefde, geduld en verdraagzaamheid ...? In dit boekje dat vanuit de praktijk geschreven is, probeert ds. J. Belder antwoord te geven op die vraag. Hij doet een aantal praktische suggesties om impasses te doorbreken en te werken aan een betere onderlinge verstandhouding.

De auteur (1955) is hervormd emerituspredikant. Hij diende de gemeente van Loon op Zand, Katwijk aan Zee, Nieuw-Lekkerland en Dordrecht. Als gevolg van een langdurige burn-out ging hij in 2007 met vervroegd emeritaat. Hij schrijft voor verschillende bladen en publiceerde diverse boeken.

Specificaties

ISBN13:9789033624421
Taal:Nederlands
Bindwijze:e-book
Beveiliging:adobe
Bestandsformaat:epub
Uitgever:De Banier
Verschijningsdatum:4-4-2015
Hoofdrubriek:Religie

Net verschenen

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden

        Schoonfamilie is ook familie