
Lees verder
Astrid Vermeer en Ben Wenting zijn de oprichters van het Instituut voor Samenwerkingsvraagstukken (1981) en hebben de afgelopen decennia talloze (leidinggevende) coaches opgeleid. Zij zijn vanaf het allereerste begin nauw betrokken bij de ontwikkeling van de zelforganisatie, onder andere door hun werkzaamheden voor Buurtzorg Nederland, de eerste zorgorganisatie die volledig zelfsturend werkt.
Meer over de auteursWerken in zelfsturende teams heeft veel voordelen: veel verantwoordelijkheid bij de medewerkers en daardoor een grote betrokkenheid van de medewerkers bij de inhoud van het werk. Het boek Zelfsturende teams in de praktijk geeft antwoord op vragen over hoe je werkt in een zelfsturend team in de dagelijkse praktijk, maar ook hoe je communiceert met elkaar, hoe je je problemen aanpakt tijdens vergaderingen en hoe je met het bewaken van de kwaliteit omgaat. De adviezen in het boek zijn praktisch, zodat ze direct uitgevoerd kunnen worden.
Organisaties besparen door het werken in zelfsturende teams veel geld, doordat de taken van het operationeel management en staffunctionarissen op een andere manier ingevuld worden. Het boek is geschikt voor mensen die in een zelfsturend team werken, maar ook teamcoaches, managers en bestuurders, en functionarissen van ondersteunende diensten hebben er veel baat bij.
zelfsturende teams zelfsturing teamontwikkeling buurtzorg nederland teams communicatie professional autonomie teamsamenstelling organisatieverandering vertrouwen vergadertechnieken kwaliteitsbewaking zorg samenwerken leiderschap praktijkboek verantwoordelijkheid besluitvorming gezondheidszorg empowerment coaching randvoorwaarden implementatie effectiviteit professionalisering organisatiecultuur management
Heb je jouw boeken niet meer nodig?
Als je jouw studieboeken gekocht hebt bij hanzestudybook.nl, kun je geselecteerde titels moeiteloos terugverkopen aan Noordhoff. Geen vragen, geen gedoe en lekker duurzaam.
Een AI-book is niet een boek dat geschreven is door AI maar een boek dat verrijkt is met AI. Het maakt de inhoud van een boek interactief via WhatsApp, zodat je ermee kunt chatten. Zie het als een razend slimme assistent die het boek perfect begrijpt en er alles uit onthouden heeft. Jij kunt deze assistent alles vragen. Vraag bijvoorbeeld hoe je iets kunt toepassen op jouw persoonlijke situatie, om een korte samenvatting, of wat de belangrijkste inzichten zijn. AI-books zijn alleen te gebruiken via WhatsApp, je hoeft er geen aparte app voor te installeren.
Meer informatie over AI-books