Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20
,

Als jij een merk zou zijn

Ontdek wat je kunt leren van merken

Specificaties
Paperback, 172 blz. | Nederlands
Pearson Education NL | 1e druk, 2005
ISBN13: 9789043011075
Rubricering
Juridisch : Management
Pearson Education NL 1e druk, 2005 9789043011075
Dit product is niet leverbaar

Samenvatting

Waarom bereikt de een alles wat hij of zij wil en lijkt bij een ander niets te lukken? waarom is het ene merk succesvol en het andere niet? Dit boek legt op heldere en unieke wijze het verband tussen succesvolle merken en mensen. Het inspireert u om naar uzelf te kijken alsof u een merk zou zijn, vanuit drie elementen: uw innerlijk, uw uiterlijk en uw gedrag.

Dit boek is geschreven voor iedereen die zich wel eens afvraagt: 'Wie ben ik?, Wat wil ik?' en 'Hoe kan ik dat realiseren?' Het najagen van het hoogste salaris en het grootste huis is niet zaligmakend: succes zit ook in een prettige relatie en lekker in uw vel zitten. Het gaat er niet om dat u zichzelf verkoopt als merk, maar dat u streeft naar een optimale mix van succes op zakelijk gebied en in uw privé-leven.

In overzichtelijke stappen kunt u uw Persoonlijk-Merkmodel invullen. Uw toekomstdromen vormen de basis voor het bekijken van uw innerlijke, het typeren van uw uiterlijk en het daaraan koppelen van uw gedrag. Door de vele herkenbare voorbeelden is dit boek beslist geen zware kost. Ontdek hoe authentiek en uniek u bent en maak uzelf Merk-Waardig.

Dit is een inspirerend boek dat u helpt om uw mogelijkheden te benutten en zakelijk en privé een succesvol leven te leiden.

Specificaties

ISBN13:9789043011075
Taal:Nederlands
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:172
Druk:1
Hoofdrubriek:Management

Expertrecensies (1)

recensie
Als jij een merk zou zijn
Bert Peene | 3 augustus 2006
Onder de noemer 'vergroot je persoonlijke effectiviteit' zijn al diverse boeken verschenen. Boeken waarin het thema 'persoonlijke effectiviteit' vanuit een 'branding' perspectief wordt bekeken: de mens als merk. Het beste voorbeeld van dit 'subgenre' vind ik nog steeds het boekje 'Personal branding. Naam maken als professional' van Frank Kwakman. Binnen een duidelijk omschreven kader - de onmiskenbare relatie tussen reputatie en succes - beschrijft Kwakman hoe je je als professional in positieve zin kunt onderscheiden (en het succes kunt boeken dat je nastreeft).
Lees verder

Over Ruud Boer

Ruud Boer is Register Marketeer (RM) en was als marketeer verantwoordelijk voor de mooie merken zoals Bols, Red Band, Venco, Reebok, LU en Liga. Sinds 1998 is hij directeur en partner van de Bataafsche Teeken Maatschappij (BTM). Met dit Rotterdamse bureau voor Brand Design helpt hij b2b- en b2c-merken om te groeien vanuit merkstrategie en vormgeving. Hij is bestuurslid van de NIMA Brand Design Community, geeft les bij de Beeckestijn Business School, verzorgt de workshops en geeft lezingen in binnen- en buitenland.

Andere boeken door Ruud Boer

Inhoudsopgave

Voorwoord

1. Succesvolle merken
2. Innerlijk
3. Uiterlijk.
4. Gedrag
5. Jij als merk

Tot slot

Net verschenen

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Als jij een merk zou zijn