,

Reykjavík

Specificaties
E-book, 288 blz. Epub met watermerkbeveiliging | Nederlands
A.W. Bruna Uitgevers | e druk, 2024
ISBN13: 9789044935936
Rubricering
Hoofdrubriek : Literatuur en romans
Juridisch :
A.W. Bruna Uitgevers Epub met watermerkbeveiliging e druk, 2024 9789044935936
€ 12,99
Direct te downloaden

Samenvatting

IJsland, 1956. De vijftienjarige Lára heeft een vakantiebaantje bij een echtpaar thuis op het kleine eiland Viðey, net voor de kust van de IJslandse hoofdstad Reykjavík.

Begin augustus verdwijnt ze spoorloos.

De vermissingszaak groeit uit tot IJslands grootste onopgeloste zaak. Wat gebeurde er met Lára – leeft ze nog? Verliet ze het eiland? Of gebeurde er daar iets met haar?

Dertig jaar later, in augustus 1986, viert Reykjavík zijn 200ste verjaardag en zal de stad het toneel zijn van de vredestop tussen wereldleiders Ronald Reagan en Mikhail Gorbatsjov.

In dezelfde periode begint journalist Valur Robertsson zijn eigen onderzoek naar Lára’s verdwijning. Maar als hij dichter bij een oplossing komt, en de ogen van de hele wereld op Reykjavík zijn gericht, wordt het langzaam maar zeker duidelijk dat iemand alles op alles zet om te voorkomen dat de zaak wordt opgelost.

Specificaties

ISBN13:9789044935936
Taal:Nederlands
Bindwijze:e-book
Beveiliging:watermerk
Bestandsformaat:epub
Aantal pagina's:288
Uitgever:A.W. Bruna Uitgevers
Verschijningsdatum:4-1-2024

Net verschenen

€ 12,99
Direct te downloaden

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden

        Reykjavík