
Lees verder
Met een gezonde mix van innovatief vermogen, consultancy en wetenschap opereert Jos Arets al jaren als ondernemer op het speelveld van het verbeteren van de prestaties van organisaties.
Meer over de auteursWeet u wel zeker dat investeringen in het opleiden en trainen van medewerkers effect hebben op de prestaties van uw organisatie? De Human Performance Improvement-benadering garandeert resultaat.
Liever (g)een training introduceert de Human Performance Improvement-benadering in het Nederlandse taalgebied. Met veel praktijkvoorbeelden uit onze eigen cultuur veroorzaakt het boek een revolutie in de opvattingen over het leren en presteren van mensen.
performance verbetering hpi trainen opleiden resultaatgericht werken performanceblokkades opleidingsreflex interventies probleemanalyse rendement van opleidingen stappenplan resultaatmeting meten is weten organisatieproblemen klantgerichtheid roi human resource management verandermanagement consultancy personeelsmanagement effectmeting organisatiestructuur organisatieprocessen beoogde resultaten
Heb je jouw boeken niet meer nodig?
Als je jouw studieboeken gekocht hebt bij hanzestudybook.nl, kun je geselecteerde titels moeiteloos terugverkopen aan Noordhoff. Geen vragen, geen gedoe en lekker duurzaam.
Een AI-book is niet een boek dat geschreven is door AI maar een boek dat verrijkt is met AI. Het maakt de inhoud van een boek interactief via WhatsApp, zodat je ermee kunt chatten. Zie het als een razend slimme assistent die het boek perfect begrijpt en er alles uit onthouden heeft. Jij kunt deze assistent alles vragen. Vraag bijvoorbeeld hoe je iets kunt toepassen op jouw persoonlijke situatie, om een korte samenvatting, of wat de belangrijkste inzichten zijn. AI-books zijn alleen te gebruiken via WhatsApp, je hoeft er geen aparte app voor te installeren.
Meer informatie over AI-books