Met Maarse & Kroon onderweg

Specificaties
Paperback, 108 blz. | NL
Alk B.V., Uitgeverij De | 1e druk, 2017
ISBN13: 9789060138984
Rubricering
Hoofdrubriek : Sport, hobby, lifestyle
Juridisch :
Alk B.V., Uitgeverij De 1e druk, 2017 9789060138984
Verwachte levertijd ongeveer 5 werkdagen

Samenvatting

Hebt u vroeger wel eens met een bus van Maarse & Kroon meegereden? Naar uw werk, met de voetbalclub, naar het zwembad of op schoolreisje? Of bent u zelf chauffeur op deze bussen geweest of deed u ander werk bij dit bedrijf? Dan zal dit boek vol met herinneringen u zeker aanspreken.
In zijn jonge jaren zwierf de geboren Amsterdammer Wim Vink dikwijls rond bij het Haarlemmermeerstation in Amsterdam en werd hij geboeid door de vele trams en autobussen, waaronder die van het mooie busbedrijf uit Aalsmeer: Maarse & Kroon. In zijn latere woonplaats Zwanenburg kwam hij die bussen weer tegen en ging ze ook fotograferen.
Nu vele jaren later overzag hij zijn fotocollecties en kreeg het idee een fotoboek over Maarse & Kroon samen te stellen. Samen met Frank van den Boogert en Kees van der Zwaard is dit boek tot stand gekomen. Deze uitgave bevat een beperkt aantal foto's van de periode voor de Tweede Wereldoorlog, want de nadruk ligt op het tijdvak daarna tot en met einde van het bedrijf in 1973. Aansluitend zijn er foto's opgenomen van voormalige Maarse & Kroon-bussen bij Centraal Nederland, het bedrijf waar Maarse & Kroon in opging. Veel bussen kregen na hun werkzame leven bij Maarse & Kroon nog een nieuwe eigenaar. Daarom zult u in dit boek ook afbeeldingen aantreffen van bedrijven die tweedehands Maarse & Kroon-autobussen hebben ingezet.

Specificaties

ISBN13:9789060138984
Taal:NL
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:108
Druk:1
Verschijningsdatum:13-5-2017

Net verschenen

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Met Maarse & Kroon onderweg