Sta op en loop

wat is het dat Jezus bewoog

Specificaties
Paperback, 158 blz. | NL
Kemper Conseil Publishing Consultancy | 1e druk, 2008
ISBN13: 9789076542256
Rubricering
Hoofdrubriek : Religie
Juridisch :
Kemper Conseil Publishing Consultancy 1e druk, 2008 9789076542256
Op voorraad | Vandaag voor 23:00 besteld, morgen in huis

Samenvatting

Geloven is bepaald geen vanzelfsprekendheid meer. We komen in het dagelijks leven steeds verder van het geloof af te staan. Tegelijk wordt de beleving van het geloof ook betekenisvoller. Er is een toenemende behoefte om te leren over de wortels van de christelijke waarden in het besef dat die zo kenmerkend en fundamenteel zijn voor onze identiteit.

Dit boek gaat terug naar de bron: het leven van Jezus staat centraal, zoals dat is opgetekend in de verschillende evangelieverhalen. Deze vormen samen vijf levensstadia, te beginnen bij de kribbe en eindigend bij het kruis.

Veel van de teksten zijn geïllustreerd met werk van de Nijmeegse kunstenaar Ted Felen. Van Reisen en Felen laten in een samenspel de lezers en kijkers zien dat de wereld een plaats is van intimiteit en betrokkenheid. 'Het is een zeer bijzonder boek dat dit mogelijk maakt, schrijft prof. dr. Erik Borgman in zijn nawoord in dit boek.

Specificaties

ISBN13:9789076542256
Taal:NL
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:158
Uitgever:Kemper Conseil Publishing Consultancy
Druk:1
Verschijningsdatum:3-7-2008
Hoofdrubriek:Religie

Net verschenen

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden

        Sta op en loop