Passie voor ritueel begeleiden!
Samenvatting
Mijn naam is Wendy Onvlee. Ik werk als gecertificeerd ritueel begeleider in Nederland. Ik gebruik vier niveaus van de mens: spiritueel, fysiek, emotioneel en cognitief.
Samen komen we tot een persoonlijk symbool met een passend ritueel voor uw dierbare. Dit doen we tijdens een opstartsessie, waarin ik met u de wereld van uw dierbare reconstrueer
Ik maak en verkoop pakketjes volgens het maatschappelijk ondernemen. Mijn bedoeling is dat mensen wat meer aan elkaar zullen denken door mijn pakketjes te kopen. Mijn geschenk,herdenk en troostpakketjes zijn te koop bij marktkraam 15 tegenover de Kijkshop in Zaandam. Meer hierover kunt u lezen in mijn ebook. Dit boek is geschreven om het ritueel begeleiden bekend te maken en de passie uit te leggen vanuit mijn visie. Ritueel Begeleiden is in opkomst en iedere ritueel begeleider heeft zijn eigen visie en passie. Ik werk met kleuren en breng graag kleur aan in de uitvaartdiensten. Het hoeft niet al te bont te worden, daarvoor kunnen we ook zwart, grijs en wit combinaties doen. het mag alle kanten op,zoals u het wenst. Ik hoop u te ontmoeten bij de kleurrijke Waterbron via een workshop .
Specificaties
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Net verschenen
Rubrieken
- aanbestedingsrecht
- aansprakelijkheids- en verzekeringsrecht
- accountancy
- algemeen juridisch
- arbeidsrecht
- bank- en effectenrecht
- bestuursrecht
- bouwrecht
- burgerlijk recht en procesrecht
- europees-internationaal recht
- fiscaal recht
- gezondheidsrecht
- insolventierecht
- intellectuele eigendom en ict-recht
- management
- mens en maatschappij
- milieu- en omgevingsrecht
- notarieel recht
- ondernemingsrecht
- pensioenrecht
- personen- en familierecht
- sociale zekerheidsrecht
- staatsrecht
- strafrecht en criminologie
- vastgoed- en huurrecht
- vreemdelingenrecht

