De goerami praat niet meer
Samenvatting
Wat gebeurt er wanneer eenzaamheid, hoogmoed en verraad elkaar kruisen?
Pim Verhoek is de bekendste journalist van het land. Tijdens zijn vakantie aan de Spaanse Costa Brava krijgt hij een onverwacht telefoontje van de hoofdredacteur van het grootste roddelblad. Het blad dreigt een groot schandaal over de presentator te onthullen.
Is het bluf, of staat zijn reputatie werkelijk op instorten?
Ondertussen leidt Eduard Daalder een teruggetrokken bestaan in een stadje onder de rook van Amsterdam. Als armlastige kluizenaar brengt hij zijn dagen door met boeken, internet en de verzorging van zijn dieren. Zijn trots is een diamantgoerami — voor hem de koning van het aquarium.
De levens van Verhoek en Daalder lijken niets met elkaar te maken te hebben. Toch zijn ze met elkaar verweven. Beide mannen bezitten een aquarium met diamantgoerami's. Maar wat verbindt hen werkelijk? En welke rol spelen de vrouwen in hun leven?
Zijn zij slechts toeschouwers, of bepalen zij uiteindelijk het lot van de twee mannen?
Specificaties
Anderen die dit kochten, kochten ook
Net verschenen
Rubrieken
- aanbestedingsrecht
- aansprakelijkheids- en verzekeringsrecht
- accountancy
- algemeen juridisch
- arbeidsrecht
- bank- en effectenrecht
- bestuursrecht
- bouwrecht
- burgerlijk recht en procesrecht
- europees-internationaal recht
- fiscaal recht
- gezondheidsrecht
- insolventierecht
- intellectuele eigendom en ict-recht
- management
- mens en maatschappij
- milieu- en omgevingsrecht
- notarieel recht
- ondernemingsrecht
- pensioenrecht
- personen- en familierecht
- sociale zekerheidsrecht
- staatsrecht
- strafrecht en criminologie
- vastgoed- en huurrecht
- vreemdelingenrecht

