Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20

Bij de rechter op schoot

(on)gewone taferelen in de rechtszaal

Specificaties
E-book, 78 blz. Epub met watermerkbeveiliging | Nederlands
Walburg Pers | e druk, 2009
ISBN13: 9789462492004
Rubricering
Juridisch : Algemeen juridisch
Jongbloed : Recht algemeen
Walburg Pers Epub met watermerkbeveiliging e druk, 2009 9789462492004
Direct te downloaden

Samenvatting

Wie denkt dat rechters wereldvreemde wezens zijn die alleen maar in wetboeken bladeren, moet dit boekje eens lezen. Hans Smulders vertelt hierin over spannende, onthutsende of gekke rechtszaken van alledag. Uit de eerste hand, want hij is rechter en heeft al die zaken zelf onderhanden gehad. Geen gevallen van moord en doodslag, maar kwesties waar iedereen mee te maken kan krijgen.

Een uit de hand gelopen ruzie, ontslag, zwartwerken, een coffeeshop of een gestolen mobieltje bijvoorbeeld. Toch gaat het boekje vooral over de mensen die in de rechtszaal verschijnen: een boze burgemeester, een porno-abonnee, een politieman met een valse sleutel, vechtende broers, een vrouw die op een sluwe contactadvertentie reageerde en vele andere schilderachtige figuren.

Het werk van een rechter blijkt verrassend afwisselend. En soms niet eenvoudig, want voor al deze mensen staat er steeds veel op het spel. Geen saaie inleiding in het recht dus, maar taferelen uit de rechtszaal, beschreven met veel begrip en humor.

Trefwoorden

Specificaties

ISBN13:9789462492004
Taal:Nederlands
Bindwijze:e-book
Beveiliging:watermerk
Bestandsformaat:epub
Aantal pagina's:78
Uitgever:Walburg Pers
Verschijningsdatum:8-6-2011
Hoofdrubriek:Algemeen juridisch
Jongbloed:Recht algemeen

Net verschenen

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Bij de rechter op schoot