Trump, Grondwet & Wereld

kleuren versie

Specificaties
Paperback, 356 blz. | NL
Viva Pachamama | 1e druk,
ISBN13: 9789465115412
Rubricering
Hoofdrubriek : Geschiedenis
Juridisch :
Viva Pachamama 1e druk 9789465115412
€ 52,50
Nog niet verschenen, verschijningsdatum onbekend.

Samenvatting

Winston Churchill: ‘In oorlogstijd is de waarheid zo kostbaar dat ze altijd begeleid hoort te worden door een bodyguard van leugens’

Laten wij ons ophitsen tot haat en oorlog? Wat is de bedoeling van het waanzinnig Amerikaans militair budget van 700 miljard dollar voor 2018 (China: 150 miljard, Rusland: 70 miljard)? Laten we ons ophitsen tegen Trump, tegen Poetin, tegen Assad, tegen Moslims?

Hoe kunnen we ons als mens ontwikkelen als propaganda wordt verheven boven feiten?

Aan dit boek begon ik tijdens de Amerikaanse verkiezingen in 2016 toen ik met grote verbazing en afschuw zag hoe de berichtgeving werd verdraaid.
Donald Trump uitte zijn intenties zoals: een onafhankelijk onderzoek naar 9/11, de oorzaak van onophoudelijke oorlogen en vluchtelingen, de rol van een Groter Israël, zaken, die anderen liever verbergen. Ook werd helder dat Trump door spindoctors werd neergezet als ‘clown’, een ‘gestoorde’ en ‘vrouwenhater’. En praten we dat na?

Specificaties

ISBN13:9789465115412
Taal:NL
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:356
Uitgever:Viva Pachamama
Druk:1
Verschijningsdatum:28-2-2025
Hoofdrubriek:Geschiedenis

Net verschenen

€ 52,50
Nog niet verschenen

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden

        Trump, Grondwet & Wereld