Waarom zou ik?

Handelen in een veranderend klimaat

Specificaties
E-book, blz. Epub met watermerkbeveiliging | Nederlands
ISVW Uitgevers | e druk, 2020
ISBN13: 9789492538918
Rubricering
Hoofdrubriek : Filosofie
Juridisch :
ISVW Uitgevers Epub met watermerkbeveiliging e druk, 2020 9789492538918
Direct te downloaden

Samenvatting

We willen wel duurzamer leven, maar weten niet hoe of waar te beginnen. En waarom zouden we eigenlijk? Hoe je het ook went of keert, onze individuele CO2-uitstoot is slechts een druppel op de gloeiende plaat. Die ene vliegreis annuleren of een stuk vlees per week minder eten: maakt dat het verschil?

Ja, het individu speelt een belangrijke rol in de klimaattransitie. De inzet van het individu is zelfs noodzakelijk. Petra van der Kooij ging in gesprek met politiek-filosofen, ondernemers, actievoerders en ecologen, en leerde gaandeweg dat je individuele keuze bepaald niet in strijd is met het aanpakken van de samenleving. Sterker nog, door deze keuzes worden sociale normen veranderd en ontstaat er politieke ruimte voor ambitieuzer klimaatbeleid.

Waarom zou ik? stelt iedere lezer in staat om zich te beraden op haar eigen levenshouding, en geeft iedereen die niet weet wat te doen helder advies.

Met interviews met: Marli Huijer, Marc Davidson, Peter Smith, René ten Bos, Irma Abelskamp, Kimo van Dijk, Kauthar Bouchallikht, Daniëlle Hirsch, Volkert Engelsman, Jan van de Venis, Talitha Muusse, klimaatstakers Sophie Klopper en Roemer Schrijvers.

Specificaties

ISBN13:9789492538918
Taal:Nederlands
Bindwijze:e-book
Beveiliging:watermerk
Bestandsformaat:epub
Verschijningsdatum:24-2-2020
Hoofdrubriek:Filosofie

Net verschenen

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden

        Waarom zou ik?