Italië Quizboek
500 vragen en antwoorden over La Dolce Vita
Samenvatting
Italië Quizboek
500 vragen en antwoorden over La Dolce Vita
Wat is de meest zuidelijke wijnstreek? Welke Italiaanse ontwerper werd in Miami vermoord? Wat wordt bedoeld met het zwarte goud? Waar is Het Laatste Avondmaal te bewonderen? Waar staan de letters FIAT voor? Wat was de meest succesvolle film van Fellini? En hoe heette de eerste hit van Laura Pausini?
Het zijn slechts enkele voorbeelden van de 500 vragen in dit meest zonnige quizboek aller tijden. Test je kennis van je favoriete land en word onderdeel van La Dolce Vita.
500 vragen over sport, eten & drinken, mode, politiek, cultuur, religie, maffia, tradities, regio’s en nog veel meer. Van makkelijke vragen tot onvervalste hersenkrakers.
Fraai fotomateriaal neemt je mee naar de mooiste plekken van ‘de laars’. En de antwoorden? Die vind je natuurlijk ook terug in dit heerlijke quizboek.
Hans van der Klis journalist en schrijver. Schreef een aantal boeken over onder meer sport en human interest. Vorig jaar verscheen het veel geprezen boek De Rockefeller protegé over het bewogen leven van de ooit in Italie woonachtige Jan de Vroom
Specificaties
Net verschenen
Rubrieken
- aanbestedingsrecht
- aansprakelijkheids- en verzekeringsrecht
- accountancy
- algemeen juridisch
- arbeidsrecht
- bank- en effectenrecht
- bestuursrecht
- bouwrecht
- burgerlijk recht en procesrecht
- europees-internationaal recht
- fiscaal recht
- gezondheidsrecht
- insolventierecht
- intellectuele eigendom en ict-recht
- management
- mens en maatschappij
- milieu- en omgevingsrecht
- notarieel recht
- ondernemingsrecht
- pensioenrecht
- personen- en familierecht
- sociale zekerheidsrecht
- staatsrecht
- strafrecht en criminologie
- vastgoed- en huurrecht
- vreemdelingenrecht

