Merlijn Ballieux
The Smell of the Place
In dit boek laten we zien hoe je kunt bouwen aan een gezonde organisatiecultuur: de gewenste Smell of the Place.
2
3
4
Sanne Cornelissen
Me, myself & AI
AI kan je een hele werkdag per week besparen, maar alleen als jij je manier van werken aanpast. In 'Me, myself & AI' leer je in drie praktische stappen hoe je AI inzet voor minder gedoe, meer focus en echte tijdwinst. Geen technische abracadabra, wel direct toepasbare tips, voorbeelden en tools.
6
7
8
9
10
Dominique Haijtema
De heilige graal
Na het voeren van talloze gesprekken, het lezen van honderden managementboeken en een forse portie tegenslag vond zij dan eindelijk de heilige graal en het antwoord op (bijna) al haar vragen. Het resultaat van de jarenlange zoektocht is zowel ontluisterend als bemoedigend.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
Serge van Rooij
Waar laat ik mijn handen?
Alleen al in Nederland worden elke dag ontelbare presentaties gegeven. De meeste van die presentaties zijn oersaai. De spreker, maar ook het publiek, beleeft er meestal weinig lol aan.
Serge van Rooij geeft antwoord op de 25 meest gestelde vragen bij presentatie-trainingen. Vragen als: ‘Hoe maak ik een boodschap die blijft plakken?’, ‘Ben ik nog wel authentiek als ik oefen?’, ‘Hoe kan ik zorgen voor meer interactie met mijn publiek?’ en natuurlijk ‘Waar laat ik mijn handen?’. De praktische antwoorden zijn verrassend eenvoudig toe te passen en hebben een groot effect op de spreker én het publiek. Op een luchtige manier beschrijft hij hoe je een presentatie maakt die leuk is om te geven en boeiend is om naar te luisteren.
Serge van Rooij is communicatietrainer en als partner van Bex*communicatie verantwoordelijk voor de trainingsdivisie. Hij traint CEO’s, Nederlandse ambassadeurs en andere professionals die er moeten staan op belangrijke momenten in hun carrière. In de ruim 15 jaar dat hij als trainer actief is, zocht hij naar antwoorden op de vragen van de mensen die hij trainde. Daarvoor dompelde hij zich onder in de wereld van beïnvloeden, storytelling, presenteren en overtuigen, en leerde hij veel van storytellers, stemcoaches, regisseurs, traumapsychologen en professionals uit de kleinkunst.
Inclusief handige tips voor online presentaties
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
Lizzy Prins
Van homo sapiens naar robo sapiens
Je wilt iets met AI. Logisch, want je ziet het overal om je heen. Je team gebruikt ChatGPT al, klanten vragen ernaar, en je concurrent bazuint rond dat ze ‘AI-first’ gaan. Maar waar begin je? En belangrijker: hoe zorg je dat het echt iets toevoegt?
83
84
85
86
87
88
89
91
92
93
94
95
96
97
98
99
Net verschenen
Rubrieken
- aanbestedingsrecht
- aansprakelijkheids- en verzekeringsrecht
- accountancy
- algemeen juridisch
- arbeidsrecht
- bank- en effectenrecht
- bestuursrecht
- bouwrecht
- burgerlijk recht en procesrecht
- europees-internationaal recht
- fiscaal recht
- gezondheidsrecht
- insolventierecht
- intellectuele eigendom en ict-recht
- management
- mens en maatschappij
- milieu- en omgevingsrecht
- notarieel recht
- ondernemingsrecht
- pensioenrecht
- personen- en familierecht
- sociale zekerheidsrecht
- staatsrecht
- strafrecht en criminologie
- vastgoed- en huurrecht
- vreemdelingenrecht