
Lees verder
Stephen Covey is overleden op 16 juli 2012. Covey was directeur bij het Covey Leadership Center in Utah en hij wordt gezien als bijzondere managementauteur met verdiende goeroestatus.
Meer over Stephen CoveyStephen Covey werd wereldberoemd met zijn boek 'The 7 Habits of Highly Effective People', in Nederland vertaald met de titel 'De 7 eigenschappen van effectief leiderschap'. In dat boek ontvouwt hij zeven eigenschappen om op diverse aspecten in het werk en privé effectiever te worden. We hebben lang moeten wachten op het vervolg, maar nu is het dan eindelijk verschenen: 'The 8th Habit. From effectiveness to Greatness'. Covey laat zien dat we naar meer moeten streven dan naar effectiviteit op elk aspect. De bronnen van grootsheid zijn al in eenieder van ons aanwezig, het gaat er volgens Covey om het verborgen potentieel aan te boren. Om dat potentieel aan te boren is het van belang dat we de juiste balans vinden tussen vier kwaliteiten: talent, behoeften, bewustzijn en passie. In 'the 8th Habit' wijst Covey de weg om deze balans vinden.
Op de bijgevoegde audio-cd worden de belangrijkste ideeën van 'De zeven eigenschappen van effectief leiderschap' door Stephen Covey zelf samengevat.
Allereerst beschrijft hij het basisidee waarop de 7 eigenschappen zijn gebaseerd. De eigenschappoen worden kernachtig beschreven en verduidelijkt aan de hand van duidelijke voorbeelden. Daarna geeft Covey een aantal instrumenten en technieken, waarmee de 7 eigenschappen binnen eenieders handbereik komen.
leiderschap persoonlijke ontwikkeling effectiviteit persoonlijk leiderschap whole person paradigm innerlijke stem kenniswerkers vertrouwen passie inspirerend leiderschap empowerment organisatieontwikkeling managementstrategie communicatie visie talent integriteit geweten organisatiecultuur faciliteren discipline morele autoriteit spiritualiteit compassie gedeelde waarden emotionele bankrekening voorbeeldgedrag teams kracht potentieel
Heb je jouw boeken niet meer nodig?
Als je jouw studieboeken gekocht hebt bij hanzestudybook.nl, kun je geselecteerde titels moeiteloos terugverkopen aan Noordhoff. Geen vragen, geen gedoe en lekker duurzaam.
Een AI-book is niet een boek dat geschreven is door AI maar een boek dat verrijkt is met AI. Het maakt de inhoud van een boek interactief via WhatsApp, zodat je ermee kunt chatten. Zie het als een razend slimme assistent die het boek perfect begrijpt en er alles uit onthouden heeft. Jij kunt deze assistent alles vragen. Vraag bijvoorbeeld hoe je iets kunt toepassen op jouw persoonlijke situatie, om een korte samenvatting, of wat de belangrijkste inzichten zijn. AI-books zijn alleen te gebruiken via WhatsApp, je hoeft er geen aparte app voor te installeren.
Meer informatie over AI-books