Lees verder
									
									

Prof.dr.em Jeff Gaspersz is verbonden aan Nyenrode Business Universiteit als em. hoogleraar innovatie. Hij schrijft boeken en geeft presentaties over het versterken van organisatorische en persoonlijke innovatiekracht. Gaspersz schreef verschillende boeken over innovatiemanagement en over kansgericht denken.
Meer over de auteursWij leven in een fascinerende tijd van fundamentele verschuivingen rond werken. De organisatie wil binden en boeien, maar schroeft de eisen aan de prestaties van medewerkers wel verder op. De duurzame zorg voor loopbaan, gezondheid, werkplezier en werk/privé-balans ligt steeds meer bij de werknemers. Dat vraagt om heldere keuzes hoe zij werk, zorgtaken en vrije tijd op elkaar willen afstemmen. Het vraagt ook om keuzes van organisaties over de eigen verantwoordelijkheden in dit proces.
Maatschappelijk staan ondernemingen en werknemers voor de vraag of de beroepsbevolking wel voldoende is voorbereid op het nieuwe werken. Gaspersz daagt daarom uit tot een diepgaande dialoog over nieuwe keuzes in werken. Een dialoog in de eigen organisatie, in de maatschappij en in de eerste plaats een dialoog met onszelf. Dit boek gaat precies over de fundamentele vraagstukken rondom het afstemmen van werk, zorg en vrije tijd of het inspelen op grillige loopbanen.
										
						Een AI-book is niet een boek dat geschreven is door AI maar een boek dat verrijkt is met AI. Het maakt de inhoud van een boek interactief via WhatsApp, zodat je ermee kunt chatten. Zie het als een razend slimme assistent die het boek perfect begrijpt en er alles uit onthouden heeft. Jij kunt deze assistent alles vragen. Vraag bijvoorbeeld hoe je iets kunt toepassen op jouw persoonlijke situatie, om een korte samenvatting, of wat de belangrijkste inzichten zijn. AI-books zijn alleen te gebruiken via WhatsApp, je hoeft er geen aparte app voor te installeren.
						
Meer informatie over AI-books