
Lees verder
Stef de Bont (1967) is oprichter en partner van Logistics Result, een bedrijf dat project- en programmamanagement biedt in logistieke omgevingen.
Meer over Stef de BontWerken in projecten is geweldig; tijd en geld lijken vaak onuitputtelijk en u hebt geen operationele verantwoordelijkheid. Maar projectmatig werken betekent wel een constante focus op resultaat voor het project en de opdrachtgever.
Veel projectmanagementmethodes hebben vaak alleen aandacht voor de inhoudelijke aspecten van het project en geen of te weinig aandacht voor de wijze waarop u een project succesvol en effectief aanpakt als projectteam en als individu.
'Persoonlijke Effectiviteit in projecten' richt zich juist wel op die effectiviteit. Het boek slaat een brug tussen de theorie van projectmanagement en de dagelijkse praktijk van werken in een project. Het biedt onder andere een handleiding voor het beheren van effectieve projectdagen en diverse hulpmiddelen waarmee u uw eigen productiviteit en dat van het project vergroot.
Een aanwinst voor iedereen die projectmatig en effectief wil werken.
Heb je jouw boeken niet meer nodig?
Als je jouw studieboeken gekocht hebt bij hanzestudybook.nl, kun je geselecteerde titels moeiteloos terugverkopen aan Noordhoff. Geen vragen, geen gedoe en lekker duurzaam.
Een AI-book is niet een boek dat geschreven is door AI maar een boek dat verrijkt is met AI. Het maakt de inhoud van een boek interactief via WhatsApp, zodat je ermee kunt chatten. Zie het als een razend slimme assistent die het boek perfect begrijpt en er alles uit onthouden heeft. Jij kunt deze assistent alles vragen. Vraag bijvoorbeeld hoe je iets kunt toepassen op jouw persoonlijke situatie, om een korte samenvatting, of wat de belangrijkste inzichten zijn. AI-books zijn alleen te gebruiken via WhatsApp, je hoeft er geen aparte app voor te installeren.
Meer informatie over AI-books