
Lees verder
Remy Gieling is als technologie-expert een graag geziene gast bij landelijke media zoals BNR en RTL. Hij houdt alle ontwikkelingen rondom technologie, data en AI nauwlettend in de gaten. Remy weet als geen ander complexe materie helder en begrijpelijk te maken. Door zijn jarenlange ervaring kent hij de uitdagingen van start-up tot corporate op zijn duimpje.
Meer over de auteursMeer werk verzetten in minder tijd? Het kan met ChatGPT, Copilot en Gemini.
Ontdek met deze superpraktische gids hoe je perfecte prompts schrijft voor het automatiseren van saaie taken, het vinden van informatie en het genereren van afbeeldingen.
Bespaar tijd en geld en gebruik ChatGPT, Gemini, CoPilot voor contentcreatie, data-analyse, programmeren of marktonderzoek. Inclusief voorbeelden van slimme prompts en praktische toepassingen. Een onmisbaar boek voor beginners en gevorderden, thuis en op het werk.
'Mooi praktisch boek dat direct in te zetten is om je werk slimmer, toekomstbestendiger en leuker te maken!' - Najla van Veen-Mirzakhyl, Chief Transformation Officer
'Hét boek dat je op een snelle en overzichtelijke manier leert profiteren van de mogelijkheden van ChatGPT, Copilot en Gemini.' - Wilco Verdoold, Hogeschool van Amsterdam
'Wil je efficiënter werken en je bedrijf én mensen naar next ChatGPT level tillen? Dan is dit boek de tool die je verder zal helpen. Praktisch en inspirerend!' - Fauzia Mahomed Radja, Digital Playground
chatgpt ai gemini copilot prompt writing persoonlijke effectiviteit generatieve ai taalmodellen productiviteit ai-vaardigheden custom gpt digitale transformatie communicatie content creatie tijdsbesparing werkplezier creativiteit bring your own ai innovatie ai-implementatie ai-ethiek databeveiliging toekomst van werk gpt-4o ai-assistent prioriteiten stellen routinewerk leren kenniswerk schrijfvaardigheid digitale werkplek werkdruk besluitvorming adaptatie software experimenteren authenticiteit organisatie menselijke controle strategie
Heb je jouw boeken niet meer nodig?
Als je jouw studieboeken gekocht hebt bij hanzestudybook.nl, kun je geselecteerde titels moeiteloos terugverkopen aan Noordhoff. Geen vragen, geen gedoe en lekker duurzaam.
Een AI-book is niet een boek dat geschreven is door AI maar een boek dat verrijkt is met AI. Het maakt de inhoud van een boek interactief via WhatsApp, zodat je ermee kunt chatten. Zie het als een razend slimme assistent die het boek perfect begrijpt en er alles uit onthouden heeft. Jij kunt deze assistent alles vragen. Vraag bijvoorbeeld hoe je iets kunt toepassen op jouw persoonlijke situatie, om een korte samenvatting, of wat de belangrijkste inzichten zijn. AI-books zijn alleen te gebruiken via WhatsApp, je hoeft er geen aparte app voor te installeren.
Meer informatie over AI-books