OnlineMagazine

Platform voor business professionals

Zoek in het Online Magazine

Gevonden artikelen

    Filteren 2

    Filter de resultaten

    Actieve filters 2

    Recensie 2115190

    Rubriek

    Online Magazine

    Toon resultaten

    Recensies

    Recensies van Managementboek zijn onafhankelijk en geverifieerd. Ze komen tot stand in direct contact met onze redactie.
    Pagina 3 van 44 resultaten
    recensie
    Strategisch management
    11 augustus 1998
    Jaap Peters
    3-4 minuten leestijd
    'Dank dat u de moeite neemt deze recensie te lezen', lijkt me na het doornemen van 'Intuïtieve Strategen', een boek over de Japanse marketing-benadering een juiste wijze van begroeten van de lezer. Westerse bedrijven worden succesvol door bezuinigingen en reorganisaties die ten koste gaan van de werknemers. Bij bestaande bedrijven leidt het succes van de onderneming eerder tot ontslagen dan tot het aannemen van nieuwe mensen. 
    recensie
    Algemeen management
    18 mei 1998
    Jaap Peters
    4-5 minuten leestijd
    Na Rocky deel I t/m IV, nu geprolongeerd wegens groot succes 'De vijfde discipline deel II: het logische vervolg'. De rillingen lopen bij voorbaat over je rug; multipliceren van succesformules, zelfs door Peter Senge. Alsof we daar nog niet genoeg how-to-do boeken over hebben. 
    recensie
    Persoonlijke effectiviteit
    18 mei 1998
    Jaap Peters
    3-4 minuten leestijd
    Dit boek oogt voor een jazz-jamsession over creativiteitsmanagement wel erg saai met 200 pagina's zonder plaatjes. De eerste veertig bladzijden bevestigen die mening: 'creativiteit is belangrijk, weet je wel'. Vervolgens vertelt John hoe hij van de openbare 'jungle' middelbare school naar de strenge Riverdale Country School ging.
    recensie
    Personeelsmanagement
    17 mei 1998
    Jaap Peters
    3-4 minuten leestijd
    Het is een tik van mij altijd eerst even naar de literatuurlijst te kijken van een nieuw boek. Wat onmiddellijk opvalt aan de literatuurlijst van 'Bouwen aan zelfsturende teams' is dat de schrijver bewust of onbewust volledig voorbij gaat aan het standaard repertoire op dit gebied: de sociotechniek. Des te interessanter want mogelijk worden zelfsturende teams vanuit een totaal nieuwe invalshoek benaderd. 

      Personen

        Trefwoorden