OnlineMagazine
Platform voor business professionals
Filteren
2
Recensies
Recensies van Managementboek zijn onafhankelijk en geverifieerd. Ze komen tot stand in direct contact met onze redactie.
2 resultaten
recensie
Organisatiekunde
16 maart 2016
Antoon Koehorst
3-4 minuten leestijd
Bart Flos leverde met Het Anti-klaagboek al een bestseller af en ook Het anti-sleurboek en Het perfecte project waren een succes. Als spreker, trainer en ‘veranderadviseur' weet hij hoe hij kennis en informatie moet overbrengen. Met De kenniskermis wil hij ons leren het hoofd boven water te houden in de oceaan van kennis, waarmee we dagelijks overspoeld worden.
recensie
Persoonlijke effectiviteit
23 juli 2015
Antoon Koehorst
2-3 minuten leestijd
Larssen is in Noorwegen een buitengewoon populair mental trainer. Het tweeluik ‘Helweek, 7 dagen die je leven veranderen’ en ‘Genadeloos’ hebben uitstekende verkoopcijfers behaald. De boeken richten zich op persoonlijke ontwikkeling in de vaste overtuiging dat je veel meer kunt dan je denkt. Zoals de subtitel aangeeft, is ‘Genadeloos’ een inleiding op ‘Helweek’, maar het is ook prima zelfstandig te lezen.